Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

25. apríla 2024

Slovná hádka v Dlhej nad Váhom sa skončila vraždou, podozrivého muža zadržala políciaPolícia vyšetruje vraždu v Dlhej nad Váhom v okrese Šaľa. Vo štvrtok ráno pravdepodobne po slovnej hádke 27-ročný muž ...Zdieľať
25.4.2024 (SITA.sk) - Polícia vyšetruje vraždu v Dlhej nad Váhom v okrese Šaľa. Vo štvrtok ráno pravdepodobne po slovnej hádke 27-ročný muž fyzicky napadol 67-ročného muža, ktorý na následky zranení na mieste zomrel.


Polícia podozrivého muža obmedzila na osobnej slobode. Na miesto bol vyslaný krajský vyšetrovateľ, ktorý udalosť kvalifikoval ako zločin vraždy a vykonáva potrebné procesné úkony,“ informovala nitrianska polícia.

Motív a všetky okolnosti tohto prípadu sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.

Vzhľadom na prebiehajúce procesné úkony polícia viac informácií k tomuto prípadu neposkytne. Bližšie informácie zverejní hneď, ako to procesná situácia dovolí.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: SITA.sk - Slovná hádka v Dlhej nad Váhom sa skončila vraždou, podozrivého muža zadržala polícia © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Fico po rokovaní na ministerstve investícií skritizoval predchádzajúce vlády a pripomenul dôležitosť európskych zdrojov (video)
<< predchádzajúci článok
Parlament schválil zvýšenie humanitárnej pomoci pri živelných pohromách na 1 500 eur, viac dostanú aj obete domáceho násilia