Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

22. februára 2021

Sulík chce otvoriť niektoré obchody, nemá zmysel ich nechať ďalej krachovaťMinister hospodárstva Richard Sulík bude presadzovať otvorenie ...Zdieľať
img_4264 676x459 22.2.2021 (Webnoviny.sk) - Minister hospodárstva Richard Sulík bude presadzovať otvorenie niektorých maloobchodných prevádzok. Šéf koaličnej strany Sloboda a Solidarita to uviedol na sociálnej sieti.

Viac o téme: Ekonomické dopady koronavírusu„Detské oblečenie, kvety, nábytok. Toto sú odvetvia maloobchodu, ktoré momentálne nemá zmysel nechať ďalej krachovať," uviedol. Podľa neho si máme predstaviť na jednej strane prepchatý supermarket a na druhej strane veľkometrážnu predajňu nábytku. „Prečo jedno áno a druhé nie?" pýta sa šéf liberálov.

Bude teda presadzovať otvorenie tých, v ktorých sa dajú dodržať všetky hygienické opatrenia. "Napríklad, ak nemáte respirátor a chcete nakupovať, viete si ho tam rovno kúpiť. Skúste si na to však dávať pozor a respirátory stále nosiť. Len tak zvýšite šancu, že budete aj naďalej zdraví," dodal minister na sociálnej sieti.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: Webnoviny.sk - Sulík chce otvoriť niektoré obchody, nemá zmysel ich nechať ďalej krachovať © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zväz obchodu vyzýva k otvoreniu všetkých predajní, hygienické podmienky by boli dodržané
<< predchádzajúci článok
Traja najvyšší ústavní činitelia štátu budú spolu hovoriť o pandémii

Sulík chce otvoriť niektoré obchody, nemá zmysel ich nechať ďalej krachovať - diskusné fórum čitateľov