Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

02. augusta 2021

Tréner Ševčenko končí na lavičke Ukrajiny. Dokázali sme, že môžeme hrať moderný futbal, tvrdí


Tagy: tréner

Andrij Ševčenko skončil anabázu vo funkcii trénera ukrajinskej futbalovej reprezentácie. Prostredníctvom sociálnej ...Zdieľať
andrij sevcenko 676x494 2.8.2021 (Webnoviny.sk) - Andrij Ševčenko skončil anabázu vo funkcii trénera ukrajinskej futbalovej reprezentácie. Prostredníctvom sociálnej siete Instagram 44-ročný kouč poznamenal, že sa mu skončila platnosť zmluvy s Ukrajinskou futbalovou asociáciou (UAF).


Vo svojom príspevku poďakoval všetkým za podporu, tímovú prácu a skúsenosti, ktoré nadobudol počas 5-ročného pôsobenia na tomto poste.

"Bola to ťažká práca, ale dokázali sme, že môžeme hrať moderný futbal. Chcel by som sa poďakovať prezidentovi a výkonnému výboru UAF za príležitosť pracovať s ukrajinským národným mužstvom. Ďakujem všetkým hráčom a každému, kto bol zapojený do práce pre našu reprezentáciu. Veľká vďaka patrí aj fanúšikom, a to za ich podporu i kritiku,“ napísal na Instagrame Ševčenko, ktorý na tohtoročných majstrovstvách Európy dotiahol Ukrajinu do štvrťfinále.

Uvoľnená reprezentačná stolička okamžite vyvolala vlnu špekulácií o tom, kto by sa mohol stať nástupcom legendárneho "Ševu". Web football.ua prišiel s niekoľkými kandidátmi, pričom najväčšími ašpirantmi na post trénera Ukrajiny podľa neho sú Sergij Rebrov, Miron Markevič, Roman Grigorčuk a Viktor Skripnik.


Zdroj: Webnoviny.sk - Tréner Ševčenko končí na lavičke Ukrajiny. Dokázali sme, že môžeme hrať moderný futbal, tvrdí © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Tagy: tréner
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Gelle v K1 skončil na 1000 metrov na 14. mieste
<< predchádzajúci článok
Transrodová vzpieračka Hubbardová pohorela na olympiáde v Tokiu, napriek tomu sa zapísala do histórie

Tréner Ševčenko končí na lavičke Ukrajiny. Dokázali sme, že môžeme hrať moderný futbal, tvrdí - diskusné fórum čitateľov