Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

25. decembra 2006

V sobotu našli mŕtvu ženu v rozklade i mŕtvolu mužaMŕtvolu ženy v pokročilom štádiu rozkladu našli dvaja rybári v sobotu popoludní vo Vysokej pri Morave v lokalite Orlica na chodníku pri rieke Morava. Pozostatky ženy neznámej totožnosti previezli ...Zdieľať

BRATISLAVA 25. decembra (WEBNOVINY) - Mŕtvolu ženy v pokročilom štádiu rozkladu našli dvaja rybári v sobotu popoludní vo Vysokej pri Morave v lokalite Orlica na chodníku pri rieke Morava. Pozostatky ženy neznámej totožnosti previezli na pitvu do nemocnice na Antolskej ulici v Petržalke, kde určia príčinu jej smrti. Okolnosti prípadu vyšetruje polícia.

Telefonát občana priviedol políciu k mŕtvole muža, ktorú našli v sobotu predpoludním na Dopravnej ulici v treťom bratislavskom okrese. Mŕtvy muž s dlhšími hnedými vlasmi a bradou ležal na chrbte, nohy mal roztiahnuté, nemal na sebe nohavice ani spodnú bielizeň. Oblečený mal iba modrý pulóver. Privolaný lekár skonštatoval smrť bez cudzieho zavinenia a nariadil pitvu. Prípad vyšetruje polícia.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Tento rok sa sťažovalo na ESĽP najviac občanov od roku 1993
<< predchádzajúci článok
V Ivanke postavia rehabilitačné centrum za 14 miliárd