Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

23. novembra 2022

Vo Walmarte sa strieľalo, zrejme zabíjal vedúci predajne (foto)V supermarkete v americkom štáte Virgínia zabil strelec niekoľkých ľudí a ďalších zranil. Incident sa stal po 22:00 miestneho času v obchode Walmart v meste Chesapeake, pričom páchateľom je pravdepodobne ...Zdieľať
walmart_mass_shooting_40209 0f01065a5dff4ceeb4367e44b92507b2 676x451 23.11.2022 (Webnoviny.sk) - V supermarkete v americkom štáte Virgínia zabil strelec niekoľkých ľudí a ďalších zranil. Incident sa stal po 22:00 miestneho času v obchode Walmart v meste Chesapeake, pričom páchateľom je pravdepodobne vedúci predajne, ktorý po streľbe zabil aj seba.


Zatiaľ nie je známych veľa podrobností, no podľa predstaviteľa polície je mŕtvych do 10 osôb. Hovorca Leo Kosinski uviedol, že streľba sa zjavne odohrala vo vnútri obchodu a podozrivý konal sám. Motív jeho konania zatiaľ nie je známy, informuje spravodajský portál BBC.

Utorkový incident sa odohral len pár dní po tom, čo strelec spustil paľbu v LGBT klube v Colorade, pričom zabil 5 ľudí a 17 zranil.


Zdroj: Webnoviny.sk - Vo Walmarte sa strieľalo, zrejme zabíjal vedúci predajne (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Black Friday pre pravých filmových fanúšikov! Najlepšie filmy z európskej produkcie u vás doma
<< predchádzajúci článok
Podviedli sme EÚ a môžeme prísť o milióny z Plánu obnovy, upozornil Viskupič