Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

28. novembra 2023

Železničná výpravkyňa nafúkala v službe takmer dve promile, opakovaná dychová skúška mala stúpajúcu tendenciu



Takmer dve promile nafúkala pri dychovej skúške 39-ročná žena, ktorá ako železničná výpravkyňa nastúpila do služby v železničnej stanici Turzovka. Informovala o tom



Zdieľať
mg_6862 676x400 28.11.2023 (SITA.sk) - Takmer dve promile nafúkala pri dychovej skúške 39-ročná žena, ktorá ako železničná výpravkyňa nastúpila do služby v železničnej stanici Turzovka.


Informovala o tom žilinská krajská polícia na sociálnej sieti. Opakovaná dychová skúška mala u pracovníčky železníc stúpajúcu tendenciu.

„39-ročnej žene bola obmedzená osobná sloboda a poverený príslušník Oddelenia železničnej polície Žilina začal vo veci trestné stíhanie pre prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky," uviedla polícia.

Tá zároveň upozorňuje, že s cieľom zvýšenia bezpečnosti železničnej dopravy jej príslušníci pravidelne počas výkonu služby v obvode železničných dráh v Žilinskom kraji vykonávajú opatrenia zamerané na dodržiavanie zákazu požívania alkoholických nápojov alebo iných návykových látok u zamestnancov železničných spoločností.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem



Zdroj: SITA.sk - Železničná výpravkyňa nafúkala v službe takmer dve promile, opakovaná dychová skúška mala stúpajúcu tendenciu © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli



nasledujúci článok >>
Iniciatíva Catching-up Regions pomohla projektom v troch krajoch, finančná pomoc sa vyšplhala až na 120 miliónov eur
<< predchádzajúci článok
Hraničnej a cudzineckej polícii v Sobranciach pribudli nové štvorkolky a terénne vozidlá (foto)