14. mája 2016

ONLINE MS v hokeji 2016: Slovensko - Kanada 0:5

Slovensko prehralo s Kanadou vysoko 0:5

ONLINE MS v hokeji 2016: Slovensko - Kanada 0:2

60:00Skončilo sa stretnutie medzi reprezentáciamia Slovenska a Kanady. Obhajcovia titulu zvíťazili vysoko 5:0

59:00Hrá sa posledná minúta tretej tretiny.

58:30Sekera sa snaží za kanadskou bránkou vymslieť prihrávku pred bránu, obrancovia ho ale postrážili.

58:00Hrajú sa posledné dve minúty záverečného dejstva. Kanaďania kontrolujú vývoj zápasu. V tretej tretine Slovákov k ničomu nepustili.

55:27Cehlárikova strela od ľavého kruhu preverila pozornosť kanadského brankára Talbota, ktorý v tretej tretine nemal príliš veľa práce.

Na snímke vpravo prekonaný slovenský brankár Július Hudáček a vľavo gólová radosť Kanaďanov v zápase B-skupiny hokejových MS Slovensko - Kanada v Petrohrade 14. mája 2016.

53:07Christián Jaroš odchádza s bolesťami do kabíny. Po strele kanadského hokejistu sa puk odrazil z Marinčinovej hokejky do Jarošovej tváre.

53:02Presilová hra sa hrala bez prerušenia. Kanaďania ju nevyužili.

51:02Andrej Sekera odchádza na trestnú lavicu na dve minúty za podrazenie.

50:27Prehrávame už o päť gólov. Derick Brassard zvyšuje na 5:0

47:01Slováci sa v tretej tretine zatiaľ viac bránia ako útočia. Kanaďanom sa však skórovať v poslednom dejstve doposiaľ nepodarilo z viacerých sľubých šancí.

45:41McDavid sa dostal poľahky do nášho obranného pásme, kde našiel Perryho, ktorý z blízkosti neskóroval. Hudáček bol pozorný.

43:44Kanaďania sú opäť nasťahovaní v našom pásme a nepríjemne dobiedzajú.

Na snímke prekonaný slovenský brankár Július Hudáček v zápase B-skupiny hokejových MS Slovensko - Kanada v Petrohrade 14. mája 2016.

42:39Kanadská presilovka sa skončila. Slovensko hrá s piatimi hráčmi.

41:36Ceciho delovka od modrej cez cloniaceho Perryho neskončila v bránke Jula Hudáčka. Ten puk kontroloval.

40:39Vylúčenie. Andrej Sekera ochádza na trestnú lavicu za seknutie.

40:01Začala sa záverečná tretina zápasu medzi Kanadou a Slovenskom.

Na snímke šarvátka medzi hokejistami v zápase B-skupiny hokejových MS Slovensko - Kanada v Petrohrade 14. mája 2016.

40:00V druhej tretine sme opäť dva krát inkasovali a naše šance na výhru sú už minimálne, ak Kanada udrží doterajšie zápasové tempo.

39:00Hrá sa posledná miinúta druhej tretiny.

38:35Gól. Prehrávame už o štyri góly. Kanaďan Scheifele zvyšuje na 4:0

38:00Hrajú sa posledné dve minúty druhého dejstva.

37:10Stretlu Kanaďana Ceciho Hudáček vychytal. Tí si teraz ale veria a po treťom gól v našej sieti hrajú s kľudom na hokejkách.

35:02Martin Réway stratil puk v obrannom pásme a takmer sme opäť inkasovali.

35:00Hrá sa posledných päť minút druhej tretiny.

33:56Gól. Kanaďania využili presilovú hru. Taylor Hall zvyšuje na 3:0

Na snímke gólová radosť hráčov Kanady, v pozadí Vladimír Dravecký (Slovensko) v zápase B-skupiny hokejových MS Slovensko - Kanada v Petrohrade 14. mája 2016.

32:42Opäť budeme hrať v oslabní. Na trestnú lavicu ide Marko Daňo.

32:05Martin Bakoš teraz minul z dobrej pozície od pravého kruhu kanadskú bránku.

30:00Kanadskú bránku sme zatiaľ ohrozili trinástimi strelami. Ani jedna ale neskončila gólom.

29:32Skončila sa naša presilová hra, ktorú sme opäť nedokázali využiť.

28:45Teraz sa to však podarilo a Marko Daňo naservíroval peknú prihrávku pred bránku Hudáčkovi. Talbot bol ale pozorný.

28:31Slováci sa nevedia usadiť v útočnom pásme.

27:32Vylúčenie. Slovensko si zahrá druhú presilovku.

Vylúčenie. Slovensko si zahrá druhá presilovku.

24:40Dravecký sa ocitol sám pred okrytou bránkou Talbota ale nepochopiteľne ju minul.

23:53Končí sa kanadská presilovka, v ktorej nepredvidli nič zo svojho hokejového umenia. Hudáčka ohrozili len dva krát. Dobre bránili naši obrancovia.

22:24Kanaďania sa po pár sekundách usadili v našom obrannom pásme a hľadajú si streleckú príležitosť.

21:57Vladimír Dravecký odchádza na trestnú lavicu za nedovolené bránenie. Kanada hrá tretiu presilovú hru.

20:36Na úvod druhej tretiny sme dokázali ohroziť kanadskú bránku hneď dva krát.

20:01Začína sa druhá tretina.

Na snímke vľavo Marko Daňo (Slovensko) Chris Tanev a brankár Cam Talbot (obaja Kanada) v zápase B-skupiny hokejových MS Slovensko - Kanada v Petrohrade 14. mája 2016.

20:00Slováci už kanadského brankára v prvej tretine neohrozili.

19:00Hrá sa posledná minúta prvej tretiny.

18:29Gól. Prehrávame už o dva góly. Skóroval Matt Duchene.

18:00Hrajú sa posledné dve minúty.

16:11Švarnému sa podarilo nepríjemne ohroziť Talbota strelou od modrej. Puk kanadskému brankárovi vypadol, pred jeho bránou ale nebol žiadny náš hráč na dorážku.

15:00Hrá sa posledných päť minút úvodnej tretiny.

Na snímke zľava brankár Július Hudáček, Andrej Sekera (obaja Slovensko) a Max Domi (Kanada) v zápase B-skupiny hokejových MS Slovensko - Kanada v Petrohrade 14. mája 2016.

14:12Skončila sa kanadská presilovka.

12:35Kanaďania sa sami vyhadzujú z pásma a nevedia sa usadiť v našej obrannej tretine.

12:12Na trestnú lavicu ide Christian Jaroš za podrazenie. Kanada má príležitosť zvýšiť náskok.

11:19Gól. Kanaďania využili aktivitu v útočnom pásme. Prehrávame 1:0. Skóroval Morgan Rielly.

10:26Po menšej mele pred našou bránkou prišla šarvátka medzi Marchandom a Jarošom. Kanaďania si veria a tlačia sa pri každej príležitosti pred Jula Hudáčka.

9:13Presilovka sa skončila. Kanaďania ju nevyužili.

9:13Kanaďania teraz nepríjemne dobiedzajú pred Hudáčkom. Mikuš ale zblokoval prihrávku a Graňák vyhodil puk cez všetky čiary. Môžeme striedať.

8:28Július Hudáček predviedol svoje brankárske umenie po tom, čo ho Kanaďan Perry ohrozil z bezprostrednej blízkosti.

7:39Tento raz si presilovú hru zahrá Kanada. Cehlárik fauloval a je vylúčený na dve minúty za hákovanie.

6:38Kanaďania držia puk na svoich hokejkách. Hudáčkovi ale pomáhajú obrancovia

5:44Presilová hra sa skončila. Slováci ju nevyužili. V posledných sekundách ohrozil Talbota Marinčin.

4:06Martin Bakoš práve od modrej čiary vypálil. Talbot bol však pozorný.

3:44Prvá presilovka v zápase. Po faule na Réwaya budeme hrať presilovú hru. Vylúčeným je Mark Stone.

3:01Slovákom sa podarilo ohroziť kanadskú bránku, Andrej Sekera ale Talbota neprekonal.

Úvod stretnutia sa hrá vo vysokom tempe. Naši výborne kryjú súperových hráčov a dohrávajú súboje.

1:15Marko Daňo sa šikovne dostal do útočnej tretiny, ale neprestrelil kanadského obrancu. Vhadzuje sa v strednom pásme.

00:26Kanaďania sa ihneď usadili v našom obrannom pásme. Július Hudáček musel zasahovať.

00:00Zápas sa práve začal.

Reprezentanti už prišli na ľad. V bránke stojí Július Hudáček.

Slovenskí hokejisti nastúpia na sobotňajší zápas B-skupiny MS proti Kanade (19.15 SELČ) aj s dvojicou útočníkov Tomáš Marcinko a Vladimír Dravecký, ktorí sa už dali zdravotne dokopy. Obaja sa zúčastnili aj na predpoludňajšom tímovom rozkorčuľovaní.

Slováci si prehrami s Nemeckom (1:5) a Bieloruskom (2:4) skomplikovali šance na postup zo skupiny. Ak chcú pomýšľať na štvrťfinále, budú musieť zabrať v zostávajúcoch troch dueloch so silnými tímami - Kanadou, Fínskom a USA.