Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

04. júna 2023

Požiar bytu v Košiciach si vyžiadal jednu obeť, dvaja muži skončili v nemocniciJednu obeť si vyžiadal požiar bytu v košickej mestskej časti Západ, ku ktorému došlo v nedeľu dopoludnia. Ako uviedla košická policajná hovorkyňa Lenka Ivanová, v byte sa v ...Zdieľať
hasici 676x461 4.6.2023 (SITA.sk) - Jednu obeť si vyžiadal požiar bytu v košickej mestskej časti Západ, ku ktorému došlo v nedeľu dopoludnia. Ako uviedla košická policajná hovorkyňa Lenka Ivanová, v byte sa v tom čase nachádzali celkovo tri osoby.


„Dve z nich, muži vo veku 60 a 28 rokov, boli posádkou rýchlej zdravotnej pomoci so zraneniami prevezení do jednej z košických nemocníc. Tretia z osôb, 67-ročný muž, bol nájdený, žiaľ, už bez známok život," povedala Ivanová. Ostatných ľudí, nachádzajúcich sa v bytoch obytného domu, podľa hovorkyne evakuovali.

Policajti podľa Ivanovej miesto udalosti zabezpečili pred vstupom nepovolaných osôb, v súčasnosti sa na mieste nachádza už aj zisťovateľ príčin vzniku požiarov Hasičského a záchranného zboru, ktorý vykonáva obhliadku miesta v súčinnosti s Policajným zborom SR. „Bližšie ani podrobnejšie informácie preto v tejto chvíli nie je možné poskytnúť," dodala Ivanová.


Zdroj: SITA.sk - Požiar bytu v Košiciach si vyžiadal jednu obeť, dvaja muži skončili v nemocnici © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ukrajinské straty v Bachmute sú 7,5-krát nižšie ako ruské, tvrdí Danilov
<< predchádzajúci článok
Voľby by vyhral Smer, Republika má takmer 10 percent a OĽaNO aj SaS sú tesne nad piatimi