Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

11. júna 2021

Slovenskí delostrelci cvičia v Lotyšsku paľbu do vzduchu, na tréningy využívajú aj vojenské vrtuľníky (foto)Slovenskí delostrelci v Lotyšsku počas pôsobenia v medzinárodnom prostredí rozširujú svoje spôsobilosti vrátane zapojenia viacúčelových vojenskýchZdieľať
delostrelci 676x507 11.6.2021 (Webnoviny.sk) - Slovenskí delostrelci v Lotyšsku počas pôsobenia v medzinárodnom prostredí rozširujú svoje spôsobilosti vrátane zapojenia viacúčelových vojenských vrtuľníkov UH-60M Black Hawk.


Počas cvičenia SCOOTER CONTROL mali vojaci možnosť preveriť si navádzanie a korekciu paľby delostreleckých oddielov priamo zo vzduchu. Spolupracovali pritom so spojeneckými kolegami z Kanady, Španielska a Talianka.

„Práve takéto výcvikové aktivity s našimi partnermi zlepšujú schopnosť spolupracovať na rôznych úrovniach, vďaka čomu sme spolu silnejší,“ uzavreli Ozbrojené sily SR na svojom profile na sociálnej sieti.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite semZdroj: Webnoviny.sk - Slovenskí delostrelci cvičia v Lotyšsku paľbu do vzduchu, na tréningy využívajú aj vojenské vrtuľníky (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Remišová pomôže turizmu na hraniciach s Českom, regióny dostanú takmer dva milióny eur
<< predchádzajúci článok
Advokátom sa nepáčia podozrenia o ovplyvňovaní výpovedí kajúcnikov, Žilinku žiadajú o prešetrenie

Slovenskí delostrelci cvičia v Lotyšsku paľbu do vzduchu, na tréningy využívajú aj vojenské vrtuľníky (foto) - diskusné fórum čitateľov