Jesper Boqvist na 24hod.sk:

NHL: Slafkovský si pripísal asistenciu, Montreal prehral s Torontom 2:4

7. 4. 2024
Hráči New Jersey v zostave so Šimonom Nemcom zvíťazili v Ottawe 4:3. Slovenský obranca strávil na ľade 19:14 min.
 viac    diskusia

Najlepšie kuriozity, zábavné udalosti a výroky v športovom roku 2021

1. 1. 2022
Tento výber chronologicky ponúka príhody, kuriózne situácie a zábavné výroky vo svete športu v roku 2021.

NHL: Tatar pomohol gólom k výhre nad Arizonou, skóroval aj Fehérváry

13. 4. 2022
New York Islanders doma zdolali Pittsburgh 5:4 po nájazdoch a oddialili mu istotu play off. V domácom drese odohral obranca Zdeno Chára takmer 23 minút.

Miloš Kelemen si pripísal prvý gól v NHL, Tatar asistoval

2. 4. 2023
Arizona však v súboji tímov, ktoré sa nepredstavia v play off, podľahla doma San Jose 2:7.

Tatar sa musí podľa experta v najbližšej sezóne zlepšiť, inak bude jeho kariéra v NHL v ohrození

17. 9. 2022
Zámorský novinár Nick Vilano z portálu Pucks and Pitchforks si myslí, že klub New Jersey Devils zo ...

NHL: Brankár Bostonu Ullmark skóroval, Tatar a Fehérváry pomohli k triumfom

26. 2. 2023
Fehérváry sa podieľal na piatom góle Washingtonu, ktorým Kuznecov v závere druhej tretiny zvýšil na 5:1. Slovenský obranca bodoval v druhom zápase za sebou, v 49 zápasoch má bilanciu 4+8.

NHL: Boston deklasoval Montreal na jeho ľade, Halák s 36 zákrokmi

27. 11. 2019
Brankár Boston Bruins Jaroslav Halák (41) zachraňuje pred ľavým krídlom Montreal Canadiens Charlesom Hudonom (54) v zápase NHL.

Marián Studenič debutoval v NHL prehrou, proti Penguins zažil nervozitu aj stres (video)