Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zaujímavosti

13. januára 2022

V Bachledovej doline otvoria novú atrakciu, ide o svetelný park so zvieratami a objektmiV celoročnom horskom stredisku v Bachledovej doline pri obci Ždiar otvoria novú atrakciu, pôjde o svetelný park s rôznymi zvieratami a objektmi. Tvoriť ho bude 55-tisíc svetielok. V stredisku známom aj vďakaZdieľať
bachledka 676x452 13.1.2022 - V celoročnom horskom stredisku v Bachledovej doline pri obci Ždiar otvoria novú atrakciu, pôjde o svetelný park s rôznymi zvieratami a objektmi. Tvoriť ho bude 55-tisíc svetielok. V stredisku známom aj vďaka Chodníku korunami stromov ho pre verejnosť sprístupnia v nedeľu 16. januára.


Agentúru SITA o tom informovala marketingová manažérka strediska Kristína Ilčinová. Osvetlený bude podľa nej aj spomínaný chodník, ktorý spolu s parkom ponúkne možnosť večernej prechádzky.


Cieľom tejto atrakcie je počas zimnej sezóny ponúknuť lyžiarom, ale aj širokej verejnosti večerný program v Bachledke. „Aj napriek nepriaznivej dobe a obrovským dopadom na cestovný ruch sme sa rozhodli obohatiť večerný program pre širokú verejnosť a zrealizovali sme projekt nielen osvetleného Chodníka korunami stromov, ale aj svetelného parku v jeho blízkosti,“ uviedla Ilčinová.

Nová atrakcia sa nachádza v nadmorskej výške 1 170 metrov. Najvyššou svetelnou inštaláciou v parku je šesť metrov vysoký jeleň. Park bude sprístupnený do konca zimnej sezóny, tri dni v týždni - v utorok, piatok a v nedeľu od 16:00 do 20:30.


Zdroj: Webnoviny.sk - V Bachledovej doline otvoria novú atrakciu, ide o svetelný park so zvieratami a objektmi © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 V Bachledovej doline vysadia tisíce stromov, za zničenie lesov vinia aj Chodník korunami stromov (16. 5. 2019)
 Foto: Pri Chodníku korunami stromov vzniká nová reštaurácia. Reštaurácia ukrytá vo svahu. (19. 9. 2018)
 Chodník korunami stromov v Bachledovej doline je prístupný aj v zime (10. 12. 2017)
 Video: V Bachledovej doline sprístupnia chodník vedúci korunami stromov tento víkend (27. 9. 2017)
 Bachledka má pre vás nové prekvapenie, pozrite si unikátny chodník a tobogán (11. 8. 2017)nasledujúci článok >>
Najpočúvanejším rádiom na Slovensku bolo vlani Rádio Expres, naladila si ho viac než tretina poslucháčov
<< predchádzajúci článok
Zomrela speváčka Ronnie Spector zo skupiny The Ronettes, prehrala boj s rakovinou