Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Počítače

02. apríla 2024

Rozhýbte sa túto jar so smart hodinkami Huawei Watch GT 4Jar je oficiálne tu, a mnoho z nás cíti potrebu znovu naštartovať svoj aktívny životný štýl.Zdieľať
Rozhýbte sa túto jar so smart hodinkami Huawei Watch GT 4

Pre extra dávku motivácie je dobré mať poruke smart pomocníka. V portfóliu nositeľných zariadení od Huawei nájdeme ideálneho adepta - smart hodinky Huawei Watch GT 4, ktoré vďaka množstvu inovatívnych funkcií inšpirujú k aktívnemu životnému štýlu.

Monitorovanie zdravia a športu

Zdravie je kľúčovým aspektom nášho života, a preto Huawei Watch GT 4 ponúkajú pokročilé sledovanie zdravia a športu, vrátane merania srdcového tepu, monitorovania spánku a sledovania úrovne stresu. Navyše, vylepšená funkcia Activity Ring posúva sledovanie všetkých aktivít na vyššiu úroveň. Zakorenená vo vedeckom výskume, obsahuje nové výpočty sledovania, ktoré používateľom poskytujú komplexné a presné pochopenie ich každodenných aktivít. S integrovaným GPS budete mať vždy prehľad o svojej trase a vzdialenosti. Bez ohľadu na to, či sa venujete bežnému tréningu, behu, plávaniu alebo iným športom, tieto hodinky vám poskytnú dôležité údaje o vašom výkone a následnej analýze.

Hodinky navyše podporujú viac ako 100 športových režimov a pokrývajú ešte viac typov tréningu, vrátane profesionálneho športového režimu, ktorý zahŕňa vnútornú a vonkajšiu chôdzu, beh, cyklistiku a plávanie, a novo pridaných vlastných režimov pre futbal, basketbal alebo padel. Algoritmy sledovania TruSeen™ 5.5+ sú špeciálne naprogramované na meranie výkonu a výsledkov konkrétnych aktivít.

V súlade s rastúcim dôrazom na zdravie a wellness predstavuje rad Huawei WATCH GT 4 úplne novú vedeckú aplikáciu na správu hmotnosti - aplikácia Stay Fit pomáha pri vedeckom riadení kalórií a poskytuje poradenstvo používateľom, ktorí sa snažia udržať alebo dosiahnuť svoju ideálnu hmotnosť.

Dlhá výdrž batérie a výkon

S Huawei Watch GT 4 nemusíte mať obavy o výdrž batérie. S inteligentným riadením spotreby batérie a výkonným hardvérom môžete hodinky používať nepretržite až niekoľko dní na jedno nabitie. Navyše, hodinky Huawei Watch GT 4 nie je len samostatné zariadenie je to súčasť širšieho ekosystému produktov od Huawei. Prepojenie s inými smart zariadeniami vám umožňuje synchronizovať údaje, získavať aktuálne notifikácie a vytvárať plnohodnotný zážitok z používania.

Moderný dizajn pre každodenné nosenie

Nech už je váš štýl akýkoľvek, Huawei Watch GT 4 prichádzajú s dizajnom, ktorý sa hodí ku každej nálade či osobnosti. Vďaka množstvu farebných variantov a možnosti vymieňať remienky umožňujú prispôsobiť hodinky presne podľa vášho vkusu. Rovnako ako nespočetné množstvo rozkvitnutých farieb jari, aj väčší, 46 mm Huawei WATCH GT 4 prichádza so 4 farebnými prevedeniami - čiernym, hnedým, zeleným a strieborným, a Huawei WATCH GT 4 vo veľkosti 41 mm je k dispozícii v bielej, svetlo zlatej a striebornej farbe. Vďaka takejto personalizácii, rozmanitosti a nekonečným možnostiam sebavyjadrenia, množstvu dizajnov a viac ako 10 000 oficiálnych ciferníkov, z ktorých si môžete vybrať v obchode Huawei Watch Face Store, s hodinkami vyjadrite svoj individuálny štýl a bránou do sveta neobmedzeného prispôsobenia.

Štýl a pohodlie v jednom

Jar prináša okrem iného aj dlhšie dni a kratšie noci. Predĺžené denné svetlo poskytuje viac príležitostí na cvičenie vonku. To umožňuje väčšiu flexibilitu pri plánovaní tréningov, vďaka čomu si ľudia s rušným životom ľahšie nájdu chvíle na cvičenie. Huawei WATCH GT 4 môžu tiež pomôcť sledovať spánku, čím zaistia, že budete mať nielen dostatok času na odpočinok, ale aj primeranú kvalitu spánku.

 

Všetky zariadenia Huawei WATCH sú navyše plne kompatibilné s akýmkoľvek zariadením so systémom Android alebo iOS a ľahko sa pripájajú nielen k smartfónom pomocou špecializovanej aplikácie Huawei Health (Zdravie), ale môžu sa vzájomne prepojiť aj s inými inteligentnými zariadeniami, aby ste mali vždy prehľad o všetkých vašich dátach.

A to najlepšie? Jar ponúka príležitosti na spoločenské fyzické aktivity, vrátane vonkajších tréningových krúžkovči iných komunitných športov. Zapojenie sa do týchto aktivít je príležitosťou spojiť sa s ostatnými, ktorí zdieľajú podobné ciele, čím sa cvičenie zmení na príjemnú spoločenskú udalosť. Používanie obľúbených fitness aplikácií ako Strava alebo Komoot na Huawei Watch GT 4 Vám navyše umožní držať krok s úspechmi vašich priateľov pre extra motiváciu.

Jarná ponuka od Huawei

Cena jarnej edície Huawei WATCH GT 4, vrátane 46 mm čiernych a 41 mm zlatých hodiniek, začína na 249 €. Pri kúpe navyše získate slúchadlá Huawei FreeBuds SE 2 v bielej alebo modrej farbe ako darček. Zákazníci tiež dostanú navyše remienok Huawei WATCH v štyroch farbách inšpirovaných jarou, medzi ktoré patria 22 mm fluoroelastomerové remienky v zelenej a modrej farbe a 18 mm remienky v ružovej a zelenej farbe. 

Hodinky Huawei Watch GT 4 sú ideálnym spoločníkom pre každého, kto si chce udržiavať aktívny životný štýl. S eleganciou, výkonom a širokým spektrom funkcií sú tieto smart hodinky pripravené sprevádzať vás každým krokom na vašej ceste k vášmu lepšiemu ja.


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Toto sú jarné aktivity, ktoré vás dostanú do pohybu (25. 3. 2024)
 Huawei na veľtrh MWC 2024 priniesol špičkové technológie pre personalizovaný životný štýl (11. 3. 2024)
 Futuristické slúchadlá FreeClip od Huawei majú jeden z najpokročilejších dizajnov (16. 1. 2024)
 Séria hodiniek Huawei Watch 4 - Luxusný dizajn a revolučné technológie pre monitorovanie zdravia (video) (26. 6. 2023)
 Nové vlajkové lode Huawei pre Európu predstavené: Špičkový fotomobil P60 Pro a ohybná skladačka Mate X3 (video) (9. 5. 2023)
 Huawei uvádza na slovenský trh smart hodinky WATCH Ultimate s luxusným dizajnom a prémiovými funkciami (3. 4. 2023)
 Huawei Mate 50 Pro je novým kráľom rebríčka DXOMARK, dosiahol najvyššie skóre v histórii (31. 10. 2022)
 Huawei Mate 50 Pro: Prichádza nový kráľ smartfónovej fotografie (5. 10. 2022)
 Video: Aj v novom Huawei nova 9 SE môžete mať všetky svoje obľúbené aplikácie (23. 3. 2022)
 Watch GT Runner: Prvé bežecké hodinky od Huawei prichádzajú na Slovensko (video) (7. 3. 2022)nasledujúci článok >>
Úspešná americká skupina Thirty Seconds To Mars vystúpi v Bratislave
<< predchádzajúci článok
V Trenčíne zopakujú konkurz na nového riaditeľa Verejnej knižnice Michala Rešetku, neuspela ani jedna z kandidátok