Adin Hill na 24hod.sk:

NHL: Fehérváry strelil prvý gól v sezóne, Devils s Nemcom prehrali (video)

18. 12. 2023
Bodovo naprázdno vyšiel Šimon Nemec, ktorého New Jersey prehralo s Anaheimom 1:5. V drese hostí sa blysol hetrikom Adam Henrique.
 viac    diskusia

NHL: Golden Knights sa vo finále ujali vedenia, rozhodol obranca Whitecloud

4. 6. 2023
Druhý súboj finálovej série o Stanleyho pohár je na programe v noci na utorok opäť v Las Vegas (2.00 SELČ).

NHL: Vegas zdolalo Dallas 6:0, o Stanleyho pohár zabojuje proti Floride

30. 5. 2023
Vegas sa dostalo do finále aj vo svojej prvej sezóne v profilige v roku 2018, v ňom však nestačilo na Washington.

NHL: Tampa s Černákom na úvod zdolala Nashville, Bedard v premiére 0+1

11. 10. 2023
Tampu potiahli k víťazstvu dvojgóloví strelci Nicholas Paul a Nikita Kučerov, Paul navyše zaznamenal aj jednu asistenciu.

NHL: Vegas má po triumfe v Edmontone v sérii navrch, dva góly Marchessaulta

9. 5. 2023
Vegas sa presvedčivým víťazstvom vrátili do vedenia v sérii, keď súperovi odplatili predošlú prehru rovnakým výsledkom. Eichel mal prsty v oboch zásahoch Marchessaulta v prvej tretine

5. 11. 2023
Slafkovský nastúpil v prvom útoku Montrealu a vo štvrtej minúte vyrovnal v presilovke na 1:1.

Kto bude novým šampiónom NHL? Vegas a „outsider“ Florida druhýkrát zabojujú o Stanleyho pohár

30. 5. 2023
Hokejisti amerického klubu Vegas Golden Knights zo zámorskej NHL sa druhýkrát v krátkej histórii prebojovali do finále ...

NHL: Washington zdolal Montreal, Fehérváry i Slafkovský s plusovým bodom

16. 10. 2022
Washington prehrával po úvodnom dejstve 0:1, no v druhom vďaka trom gólom v priebehu necelých šiestich minút otočil skóre.

Do zápasov v NHL zasiahli Jaroš a Jurčo, ich tímy však prehrali. Tatar stále chýba Montrealu (video)

1. 5. 2021
Do piatkového programu zápasov zámorskej hokejovej NHL zasiahli dvaja slovenskí hokejisti, ani jeden z nich však nebodoval a ich kluby na ľade súpera prehrali zhodne 0:3. Týka sa to obrancu

11. 1. 2020
Piatok v NHL bol bez slovenskej účasti a v troch zápasoch sa zrodili dve víťazstvá domácich tímov. Carolina si poradila s

Fleury dosiahol 484. víťazstvo a v shutoutoch dostihol Raya, víťazný gól Vegas strelil Nosek (video)

12. 4. 2021
V zápase NHL Vegas Golden Knights - Arizona Coyotes (1:0) padol len ...

Hráčmi týždňa v NHL sa stali Scheifele, Hill a Huberdeau

3. 12. 2018
Mark Scheifele (55).

NHL: Tampa ukončila víťaznú sériu Buffala, Černák asistoval

30. 11. 2018
Hráči Tampa Bay Lightning sa tešia z víťazstva nad Buffalom.

Jednotkou vstupného draftu bude zrejme McDavid, šancu májú i Slováci

26. 6. 2015
Kanadský hokejista Connor McDavid a Rus Vladimir Brjukvin vo finále MS hráčov do 20 rokov v kanadskom Toronte 6. januára 2014.