Jesper Bratt na 24hod.sk:

Fehérváry sa zranil po tvrdom náraze na mantinel, Nemec si pripísal plusový bod v zápase New Jersey proti Ottawe

30. 12. 2023
Slovenský hokejista Martin Fehérváry v službách Washingtonu pre zranenie v hornej časti tela nedohral piatkový zápas NHL na ľade
 viac    diskusia

NHL: New Jersey zdolalo Boston, Nemec bol najvyťaženejší hráč domácich

14. 12. 2023
Slafkovský odohral v osobnom maxime 22:04 min, mal tri strely, jeden hit a v druhej tretine pri jeho vylúčení za hákovanie vyrovnal na 3:3 Sidney Crosby.

NHL: Slafkovský pomohol Montrealu asistenciou, Tatarov debut za Seattle

17. 12. 2023
Tatar odohral za Kraken 13:47 minút, nastúpil v prvom útoku s Jaredom McCannom a Mattym Beniersom.

Bratia Hughesovci v NHL takmer napodobnili Šťastných

6. 12. 2023
Marián, Anton i Peter Šťastný sa 8. decembra 1984 zhodne zapísali do streleckej listiny v drese Quebecu Nordiques v stretnutí zámorskej profiligy proti New Jersey.

NHL: Slafkovský strelil prvýkrát dva góly: Zdvihne mi to sebavedomie (video)

7. 2. 2024
Bodoval aj Šimon Nemec, ktorý dosiahol tiež asistenciu a podieľal sa ňou na triumfe New Jersey nad Coloradom 5:3.

NHL: Tampa Bay aj s Černákom zdolala St. Louis, New Jersey s prehrou

20. 12. 2023
Hráči Bostonu druhýkrát v sérii prehrali po predĺžení, keď podľahli doma Minnesote 3:4. V 63. min rozhodol Kirill Kaprizov.

NHL: Montreal zvíťazil v Buffale. Slafkovský premenil nájazd v štvrtej sérii. (video)

10. 12. 2023
Slovenský hokejový útočník Juraj Slafkovský premenil rozhodujúci samostatný nájazd a postaral sa tak o triumf Montrealu na ľade Buffala 3:2 po nájazdoch v nedeľnom zápase NHL.

NHL: Slafkovský si pripísal asistenciu, Montreal prehral s Torontom 2:4

7. 4. 2024
Hráči New Jersey v zostave so Šimonom Nemcom zvíťazili v Ottawe 4:3. Slovenský obranca strávil na ľade 19:14 min.

NHL: Slafkovský skóroval v zámorskej NHL, no Montreal prehral v Pittsburghu

28. 1. 2024
Slafkovský skóroval v presilovke v 33. minúte a zvýšil na 2:1.

NHL: Ružička pomohol gólom k víťazstvu Calgary, Slafkovský a Nemec 0+1

3. 10. 2023
Slafkovský prispel k výhre Montrealu na ľade Toronta 5:4 po predĺžení, keď v tretej tretine asistoval pri góle obrancu Johnnyho Kovacevica. Bol to jeho druhý bod vo štvrtom prípravnom zápase.

Hráčmi týždňa v NHL sú McDavid, Bratt a Fleury

31. 10. 2022
McDavid v štyroch stretnutiach zaznamenal štyri góly a štyri asistencie a pomohol Oilers k vyhrám vo všetkých štyroch dueloch.

Tatar si pripísal v NHL ďalšiu asistenciu a Devils majú historický zápis. Chromiak bol v AHL druhou hviezdou zápasu

14. 1. 2023
Slovenský hokejový útočník Tomáš Tatar bodoval v druhom zápase zámorskej NHL za sebou a v piatich zo šiestich v tomto kalendárnom roku, v piatok pomohol tímu New Jersey ...

NHL: Colorado vyhralo v Seattli a v sérii vedie 2:1, Devils znížili stav

23. 4. 2023
Toronto uspelo na ľade Tampy Bay 4:3, keď víťazný gól strelil 45 sekúnd pred koncom prvého predĺženia obranca Morgan Rielly.

Chára dosiahol prvý gól v sezóne,Pittsburgh a Tampa s istotou play off

15. 4. 2022
Štyridsaťpäťročný Chára v čase 58:52 znížil manko Islanders na 3:5, keď sa po vyhratom buly presadil prudkou strelou od mantinelu ponad rameno brankára Tristana Jarryho.

NHL: Halák má šieste víťazstvo v rade, Rangers zdolali Calgary 5:4 pp

7. 2. 2023
New Jersey s Tomášom Tatarom si poradilo doma s Vancouverom 5:4 po predĺžení, slovenský útočník odohral 14:14 minút.

NHL: Slafkovský asistoval, prvý gól Wrighta, Marner natiahol rekordnú šnúru

7. 12. 2022
Slovenský hokejista Juraj Slafkovský prispel v noci na stredu jednou asistenciou k víťazstvu Montrealu na ľade Seattlu 4:2. Bol to pre neho ôsmy kanadský bod (4+4) v prebiehajúcej sezóne NHL.

NHL: Boston vyrovnal rekord, historickú noc okorenili méty McDavida

9. 4. 2023
V dôležitom vzájomnom súboji o postup do play off v Západnej konferencii vyhral Winnipeg nad Nashvillom 2:0 a má pred ním už trojbodový náskok.

NHL: Chára asistoval,Islanders zdolali Philadelphiu, Yandle prekonal rekord

26. 1. 2022
Útočník hostí Joe Pavelski si pripísal dva góly a dve asistencie.

NHL: Slafkovský skóroval, Tatar asistoval pri výhre New Jersey v Calgary

6. 11. 2022
Zo Slovákov sa na ľade objavil aj obranca Erik Černák, Tampa Bay podľahla doma Buffalu 2:3.

Diabli strelili dva góly za sedem sekúnd, Slafkovský nebodoval a Ovečkin prekonal rekord (video)

4. 11. 2022
Slovenský hokejový reprezentant Tomáš Tatar bodoval v drese tímu New Jersey Devils zo zámorskej

NHL: Brankár Bostonu Ullmark skóroval, Tatar a Fehérváry pomohli k triumfom

26. 2. 2023
Fehérváry sa podieľal na piatom góle Washingtonu, ktorým Kuznecov v závere druhej tretiny zvýšil na 5:1. Slovenský obranca bodoval v druhom zápase za sebou, v 49 zápasoch má bilanciu 4+8.

Straty pre Toronto, Muzzin bude chýbať týždne, Michejev tri mesiace

29. 12. 2019
Na snímke Iľja Michejev z Toronta Maple Leafs.

New Jersey ukončilo víťaznú sériu obhajcu zo St. Louis, Marinčin sa proti Anaheimu nepresadil

7. 3. 2020
Obhajcovia prvenstva v zámorskej hokejovej NHL zo St. Louis prišli v piatok o víťaznú sériu. Po ôsmich triumfoch v rade "bluesmani" nestačili na hráčov New Jersey Devils, ktorým podľahli 2:4. Zaujímavosťou ...

Brankár Halák bol hviezdou zápasu, Chára nazbieral dve plusky a Sekera s Marinčinom nehrali (video)

17. 2. 2020
Jaroslav Halák priviedol Boston k víťazstvu na ľade tímu New York Rangers 3:1 v nedeľňajšom zápase