viac    diskusia

Prvýkrát sme vo finále Davisovho pohára!

Porazili Argentínu, ostrihali ich dohola

Kličko trikrát na zemi, ale vyhral

Ukrajinský boxer Vladimir Kličko zvíťazil v dueli ťažkej hmotnostnej kategórie profesionálnej verzie IBF nad Samuelom Peterom z Nigérie.

Korunovácia Rossiho

Talian Valentino Rossi sa stal na Veľkej cene Malajzie majstrom sveta v najprestížnejšej triede Moto GP. Pre famózneho Taliana je to siedmy titul z MS, piaty v triede MotoGP.

Šejk kúpil kone za 57 miliónov dolárov

Majstrom sveta Belgičan Boonen

Majstrom sveta v cestných pretekoch jednotlivcov s hromadným štartom v kategórii Elite sa stal v nedeľu v Madride 25-ročný Belgičan Tom Boonen.

Vo finále Gréci a Nemci

Finále 34. ME v basketbale mužov obstarajú hráči Grécka a Nemecka. Oba úspešné tímy vyhrali svoje semifinálové duely po dramatickom priebehu o jediný bod.

11. kolo Corgoň ligy

Žilina prehrala s posledným Púchovom

Zlaté Moravce vyrovnaným súperom Slovana

II. futbalová liga

Spartu pochovávali aj fanúšikovia

Sobotňajší zápas 7. kola I. českej futbalovej ligy Sparta Praha - Baník Ostrava (0:2) sa hral vo veľmi vypätej atmosfére.

Janočko už trénuje

Slovenský futbalista bude trénerovi národného tímu Dušanovi Galisovi k dispozícii až na prípadnú novembrovú baráž.

Tenisti začali víťazne

Slovenskí tenisti úspešne vstúpili do semifinále Davisovho pohára. V úvodnej dvojhre zvíťazil Karol Beck nad argentínskou jednotkou Guil-lermom Coriom hladko 7:5, 6:4, 6:4.

Stačí mu šesť bodov

Na to, aby si Fernando Alonso takto odpil z majstrovského šampusu, potrebuje zajtra v Brazílii získať 6 bodov.

Ako zomiera šampión…?

Americký boxer Leavander Johnson podľahol v noci na piatok zraneniam, ktoré utrpel pred piatimi dňami v súboji o titul IBF v ľahkej hmotnostnej kategórii s Jesusom Chavezom v Las Vegas.

V novej A1 Grand Prix národov sa točia milióny

Na okruhu Brands Hatch vo Veľkej Británii štartuje cez víkend nový formulový šampionát A1 Grand Prix, Svetový pohár národov (aj na Galaxii sport v nedeľu od 14.10 h v priamom prenose a od 20.00 h).

Bez Ullricha i obhajcu Freireho

Majstrovstvá sveta v cestnej cyklistike v Madride vyvrcholia cez víkend cestnými pretekmi jednotlivcov s hromadným štartom.

Do Budapešti iba sedem Slovákov

Na majstrovstvách sveta v zápasení, ktoré sa uskutočnia v Budapešti (26. 9.-3. 10. 2005), sa zúčastní nakoniec len sedem slovenských reprezentantov.

Poborský do Českých Budějovíc

Kariéra Karla Poborského nabrala nový - nečakaný smer.

Dukla bez Daněka, dve derby na Považí

Corgoň liga má za sebou úspešne prvú štvrtinu aj jedno kolo navyše a práve desiaty ligový zápas bol konečnou pre trénera banskobystrickej Dukly Václava Daněka.

Barcelona šetrí hviezdy

Tréner španielskeho futbalového veľkoklubu FC Barcelona Frank Rijkaard oznámil, že v dnešnom zápase Primera División proti Betisu Sevilla nenastúpia hviezdni hráči Ronaldinho a Deco.

Nitra prevalcovala Slovan

Kompletným programom 7. kola pokračovala včera hokejová ST extraliga. Rozbehnutú Nitru nezastavil ani úradujúci majster, ktorý pod Zoborom sklamal.

Bondra strelil dva góly

V piatich prípravných zápasoch zámorskej NHL v noci na piatok sa bodovo presadili dvaja Slováci - Peter Bondra a Juraj Kolník vo vzájomnom dueli ich tímov Atlanty a Floridy.