Florida je v štatistikách vďaka dvom hráčom s dosiahnutým číslom 42 najlepšia v celej NHL (video+foto)

Najprv to bol Vancouver, potom Boston a New York Rangers a teraz sa na čelo severoamerickej hokejovej profiligy dostala
 viac    diskusia

NHL: Studenič v premiére za Kraken, brankár Jarry strelil gól za Penguins

1. 12. 2023
Jarry skóroval v power play do prázdnej bránky a zvýšil na konečných 4:2 pre hostí. Stal sa tak prvým brankárom v histórii klubu a štrnástym v histórii ligy, ktorému sa podarilo vsietiť gól.

NHL: Montreal zdolal lídra Východnej konferencie Rangers

7. 1. 2024
Zo štvorice Slovákov si štatistiky kanadského bodovania vylepšil iba Martin Pospíšil, ktorý zaznamenal štvrtú asistenciu v sezóne.

NHL: Fehérváry má prvý bod, jeho Washington podľahol Floride 3:4 pp

9. 11. 2023
O triumfe Panthers rozhodol v 15. sekunde predĺženia Sam Reinhart. Ten predtým zaznamenal aj asistenciu, bilanciu 1+1 dosiahli za Floridu aj Aleksander Barkov, Evan Rodrigues a Oliver Ekman-Larsson.

NHL: Obhajca z Tampy na úvod podľahol Pittsburghu

13. 10. 2021
Ligový debut má za sebou Seattle Kraken, nový tím, ktorý si hráčov vyberal v expanznom drafte. Na ľade Vegas dokázal zmazať trojgólové manko, no napokon prehral 3:4.

NHL: Tatar pomohol gólom k výhre nad Arizonou, skóroval aj Fehérváry

13. 4. 2022
New York Islanders doma zdolali Pittsburgh 5:4 po nájazdoch a oddialili mu istotu play off. V domácom drese odohral obranca Zdeno Chára takmer 23 minút.

NHL: Sekera excelentnou prihrávkou zariadil triumf Dallasu na ľade Arizony (video)

28. 11. 2021
Dallas vyhral štvrtý zápas za sebou.

NHL: Sekera zaznamenal 200. asistenciu, traja hráči sa blysli štyrmi bodmi

14. 11. 2021
Dallas predtým vyhral trikrát po predĺžení a raz po nájazdoch. Stars strelili prvýkrát v tejto sezóne päť gólov v jednom zápase.

22. 11. 2019
Do konca tretej tretiny súboja Boston - Buffalo zostávalo niečo cez 15 minút, keď fínsky brankár v službách domáceho tímu Tuukka Rask zachránil svoje mužstvo od takmer istého gólu. Buffalo by ním v tej ...

NHL: Hrdina St. Louis Binnington sa nedohodol na plate