Alexander Isak na 24hod.sk:

Premier League: Newcastle s Dúbravkom otočilo duel s West Hamom za 13 minút

30. 3. 2024
Do polčasovej prestávky však išli hostia do vedenia gólmi Michaila Antonia a Mohammeda Kudusa.
 viac    diskusia

Liga majstrov: Barcelona, Dortmund, Atletico a Lazio postúpili do osemfinále

28. 11. 2023
Barcelonu posunulo ďalej víťazstvo 2:1 v H-skupine nad FC Porto, Dortmund triumfoval v F-skupine na pôde AC Miláno 3:1 a Atletico s Laziom zvládli svoje zápasy v E-skupine.

Uzdravený De Bruyne režíroval obrat City: Lepšie to byť nemohlo

14. 1. 2024
Úradujúceho majstra mohlo mrzieť len zranenie brankára Edersona, ktorého hneď po úvodnej akcii zápasu vystriedal medzi žrďami Stefan Ortega.

Newcastle United získal medzi hráčov Isaka, ide o najdrahší prestup v histórii klubu

28. 8. 2022
Anglický futbalový klub Newcastle United skompletizoval prestup švédskeho útočníka Alexandra Isaka zo španielskeho

Slováci na ME 2020 doplatili na druhopolčasovú pasivitu, Tarkovič však verí v malý zázrak proti Španielom

19. 6. 2021
Ani na šiesty pokus v ére samostatnosti nezvíťazili slovenskí futbaloví reprezentanti nad mužstvom Švédska. V piatkovom druhom vystúpení na

Zlatana Ibrahimoviča nahradil v tíme „Blaagult“ na ME vo futbale syn inej švédskej legendy

19. 5. 2021
Už niekoľko dní je známe, že Zlatan Ibrahimovič pre zranenie nebude súčasťou švédskej reprezentácie na tohtoročných majstrovstvách ...

La Liga: Barcelona prerušila víťaznú šnúru remízou

14. 12. 2019
Futbalista Realu Sociedad Mikel Oyarzabal premieňa penaltu v zápase 17. kola La Ligy Real Sociedad - FC Barcelona v San Sebastiane 14. decembra 2019.