Real má po El Clasicu titul na dosah, Xavi: Nespravodlivý výsledok

22. 4. 2024
Šesť kôl pred koncom tak boj o obhajobu už považuje za stratený aj kouč Barcelony Xavi Hernandez.
 viac    diskusia

Hokejisti HK Nitra sa stali majstrami Tipos extraligy v sezóne 2023/24, Spišskú Novú Ves porazili 2:1 po predĺžení a finále vyhrali 4:0 na zápasy

24. 4. 2024
Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou. Nitra po fantastickej jazde získala majstrovský titul. Extraligová sezóna priniesla celkovo 19 hetrikov.

NHL: Montreal prehral s Torontom 2:3, Slafkovský dvakrát asistoval

10. 3. 2024
V štatistike plus-mínus mal na konte plus jeden bod a vyhlásili ho za druhú hviezdu zápasu.

NHL: Slafkovský bodoval v piatom dueli za sebou, no Montreal prehral

11. 2. 2024
Devätnásťročný útočník odohral 20:03 min a zaznamenal jeden plusový bod.

Slovan chce proti Klaksvíku spečatiť postup do vyraďovacej fázy

29. 11. 2023
Slovan zdolal v prvom vzájomnom zápase Klaksvík 2:1, keď otočil z 0:1. Následne vyhral v Ľubľane a z dvoch duelov s Lille získal bod.

Guardiola prirovnal Liverpool k cunami, Klopp chcel v závere penaltu

11. 3. 2024
Na Anfielde sa zrodila remíza 1:1, po ktorej je na čele tabuľky najvyššej anglickej súťaže Arsenal Londýn o skóre pred Liverpoolom. Citizens strácajú na vedúce duo bod.

Messi strelil prvý gól v novej sezóne MLS, zariadil remízu pre Miami (video)

26. 2. 2024
Hviezdny kanonier skóroval v nadstavenom čase na trávniku LA Galaxy a zariadil svojmu tímu bod za remízu 1:1.

Slováci zostali jediným tímom v skupine bez straty bodu, pokúsia sa zopakovať triumf nad Američanmi z minulého roka (video)

30. 12. 2023
Slovenskí hokejoví reprezentanti sú zatiaľ stopercentní na majstrovstvách sveta do 20 rokov vo švédskom Göteborgu. Po triumfoch nad Čechmi (6:2) a Švajčiarmi (3:0) si zverenci trénera

NHL: Slafkovský skóroval v zámorskej NHL, no Montreal prehral v Pittsburghu

28. 1. 2024
Slafkovský skóroval v presilovke v 33. minúte a zvýšil na 2:1.

Juraj Slafkovský zažil v NHL svoj prvý viacbodový zápas v kariére

19. 11. 2023
Z víťazstva 6:3 nad Dallasom sa tešil útočník Colorada Tatar, ale do štatistík sa nezapísal.

NHL: Slafkovský si pripísal asistenciu, Montreal prehral s Torontom 2:4

7. 4. 2024
Hráči New Jersey v zostave so Šimonom Nemcom zvíťazili v Ottawe 4:3. Slovenský obranca strávil na ľade 19:14 min.

NHL: Slafkovský pomohol Montrealu asistenciou, Tatarov debut za Seattle

17. 12. 2023
Tatar odohral za Kraken 13:47 minút, nastúpil v prvom útoku s Jaredom McCannom a Mattym Beniersom.

NHL: Montreal zvíťazil v Buffale. Slafkovský premenil nájazd v štvrtej sérii. (video)

10. 12. 2023
Slovenský hokejový útočník Juraj Slafkovský premenil rozhodujúci samostatný nájazd a postaral sa tak o triumf Montrealu na ľade Buffala 3:2 po nájazdoch v nedeľnom zápase NHL.

NHL: Tatar si otvoril gólový účet, Kelemen s prvou asistenciou (video)

12. 12. 2023
Tatar čakal na ukončenie streleckých suchôt dva mesiace. Presadil sa v 19. minúte, keď si nakorčuľoval medzi kruhy a skóroval po prihrávke Rossa Coltona spoza bránky.

Tipos extraliga: Poprad je nový líder, kríza Spišiakov pokračuje

3. 2. 2024
Rozbehnutý Poprad zdolal Duklu už tretíkrát v sezóne.

Slováci na domácom Kaufland Cupe deklasovali Nórov 9:0

13. 12. 2023
Dosiahli tak najvyššie víťazstvo pod vedením Craiga Ramsayho.

NHL: Studenič v premiére za Kraken, brankár Jarry strelil gól za Penguins

1. 12. 2023
Jarry skóroval v power play do prázdnej bránky a zvýšil na konečných 4:2 pre hostí. Stal sa tak prvým brankárom v histórii klubu a štrnástym v histórii ligy, ktorému sa podarilo vsietiť gól.

NHL: Montreal zdolal lídra Východnej konferencie Rangers

7. 1. 2024
Zo štvorice Slovákov si štatistiky kanadského bodovania vylepšil iba Martin Pospíšil, ktorý zaznamenal štvrtú asistenciu v sezóne.

NHL: Slafkovský strelil 15. gól a natiahol bodovú šnúru, Montreal prehral (video)

22. 3. 2024
Devätnásťročný útočník bodoval v šiestom zápase za sebou.

NHL: Montreal so Slafkovským víťazne v Anaheime, Colorado zdolalo Canucks

23. 11. 2023
Montreal vyhral prvýkrát po štyroch zápasoch, Anaheim naopak predĺžil sériu prehier práve na štyri stretnutia.

NHL: Slafkovský mal premiérovo tri body, Černák si otvoril strelecký účet (video)

14. 2. 2024
Slafkovský najskôr v druhej tretine dvakrát prihral Nickovi Suzukimu na gól a svoj parádny večer korunoval v 48. minúte presným zásahom v presilovke na 4:0.

NHL: Pospíšil si pripísal asistenciu, Calgary prehralo na ľade Chicaga 3:4

8. 1. 2024
Pospíšil bodoval v druhom dueli za sebou a na konte má deväť bodov (4+5) v 28 stretnutiach.

NHL: Slafkovský bodoval v 7. zápase za sebou a vytvoril rekord Montreal Canadiens (video)

16. 2. 2024
Slafkovský strelil 12. gól v sezóne a pripísal si 17. asistenciu v ročníku. K triumfu Rangers najviac prispel Chris Kreider, ktorý dal tri góly.

NHL: Slafkovský bodoval v siedmom zápase po sebe, asistoval aj Nemec

25. 3. 2024
Asistenciou sa na víťazstve svojho tímu podieľal aj obranca Šimon Nemec, ktorý prispel k triumfu New Jersey na ľade New Yorku Islanders 4:0.

NHL: Slafkovský skóroval v súboji s Nemcom, Montreal zdolal New Jersey 3:2

18. 1. 2024
Domácim nestačila asistencia jeho krajana Šimona Nemca, ktorý bol pri všetkých troch inkasovaných góloch svojho tímu.

NHL: Slafkovský s gólom i asistenciou, Nemec prihral na gól Siegenthalera (video)

22. 12. 2023
Nemec bol v úvode prostredného dejstva pri góle na 2:2, jeho New Jersey však prehralo s Edmontonom 3:6.

NHL: Tampa Bay aj s Černákom zdolala St. Louis, New Jersey s prehrou

20. 12. 2023
Hráči Bostonu druhýkrát v sérii prehrali po predĺžení, keď podľahli doma Minnesote 3:4. V 63. min rozhodol Kirill Kaprizov.

Štvrťfinále play off Tipos extraligy: Poprad nestačil na Nitru v druhom štvrťfinálovom zápase

21. 3. 2024
Hostia boli v prvej tretine aktívnejší a zásluhou Gilla viedli od 16. minúty 1:0.

NHL: Slafkovský strelil prvýkrát dva góly: Zdvihne mi to sebavedomie (video)

7. 2. 2024
Bodoval aj Šimon Nemec, ktorý dosiahol tiež asistenciu a podieľal sa ňou na triumfe New Jersey nad Coloradom 5:3.

Tatar premiérovo skóroval v drese nového klubu Seattle Kraken, úspešne sa presadil aj Pospíšil z Calgary Flames

19. 12. 2023
Slovenský útočník Tomáš Tatar sa tri dni po výmene z Colorada do Seattlu premiérovo zapísal do streleckej listiny v drese svojho nového klubu v zámorskej

Dúbravka po prehre na pôde Evertonu: Dúfam, že sa rýchlo otrasieme

8. 12. 2023
Newcastle klesol v tabuľke na 7. miesto, na vedúci Arsenal stráca 10 bodov.

NHL: Slafkovský hral v prvom útoku Montrealu, stretol sa s Vlhovou

5. 12. 2023
Arizona s krídelníkom Milošom Kelemenom zvíťazila nad Washingtonom 6:0.

8. 12. 2023
Nemec dostal spätnú prihrávku od Jespera Bratta a neobsadený strieľal z medzikružia "z prvej". Jeho tím ustál aj tlak v úplnom závere a vyhral piaty z predošlých šiestich duelov.

NHL: New Jersey zdolalo Boston, Nemec bol najvyťaženejší hráč domácich

14. 12. 2023
Slafkovský odohral v osobnom maxime 22:04 min, mal tri strely, jeden hit a v druhej tretine pri jeho vylúčení za hákovanie vyrovnal na 3:3 Sidney Crosby.

NHL: Nemec prispel dvoma asistenciami k triumfu Devils nad Vegas

23. 1. 2024
Nemec nastúpil opäť v prvej obrannej dvojici s Kevinom Bahlom a s minutážou 21:40 bol tretím najvyťažovanejším hráčom Devils.

Liga majstrov: Barcelona, Dortmund, Atletico a Lazio postúpili do osemfinále

28. 11. 2023
Barcelonu posunulo ďalej víťazstvo 2:1 v H-skupine nad FC Porto, Dortmund triumfoval v F-skupine na pôde AC Miláno 3:1 a Atletico s Laziom zvládli svoje zápasy v E-skupine.

NHL: Tatar dal štvrtý gól v sezóne, Montreal podľahol Buffalu 1:6

5. 1. 2024
Juraj Slafkovský odohral za Montreal takmer 20 minút, jeho doma nestačil na Buffalo 1:6. V drese "šablí" sa blysol Jeff Skinner, zaznamenal gól a tri asistencie.

VÍŤAZNÁ BODKA: Slováci uzavreli J-skupinu triumfom,v Bosne vyhrali 2:1

20. 11. 2023
Tím pod vedením Francesca Calzonu využil početnú výhodu, v ktorej bol od 64. minúty po druhej žltej karte pre Renata Gojkoviča.

Premier League: Newcastle s Dúbravkom otočilo duel s West Hamom za 13 minút

30. 3. 2024
Do polčasovej prestávky však išli hostia do vedenia gólmi Michaila Antonia a Mohammeda Kudusa.

NHL: Fehérváry strelil prvý gól v sezóne, Devils s Nemcom prehrali (video)

18. 12. 2023
Bodovo naprázdno vyšiel Šimon Nemec, ktorého New Jersey prehralo s Anaheimom 1:5. V drese hostí sa blysol hetrikom Adam Henrique.

Slovan Bratislava podľahol Spartaku Trnava v 2. kole skupiny o titul

18. 3. 2024
V šlágri druhé kola nebola od začiatku zápasu núdza o akciu.

Xavi po sezóne skončí v FC Barcelona: Je to hrozné pre duševné zdravie

28. 1. 2024
Úradujúci španielski šampióni prežívajú náročné obdobie a ich kolísavú formu sprevádzajú čoraz častejšie zakopnutia.

Liga majstrov: Neapol chce v Barcelone natiahnuť sériu bez prehry

11. 3. 2024
Francesco Calzona ešte v úlohe hlavného trénera futbalistov Neapola neprehral a túto bilanciu si chce udržať aj po osemfinálovej odvete Ligy majstrov.

Foden hetrikom zničil Villu, City uspelo aj bez Haalanda a De Bruynea

4. 4. 2024
Úradujúci anglický majster sa bodovo vyrovnal druhému Liverpoolu, ktorý má však k dobru štvrtkový súboj so Sheffieldom United.

Slováci pred žrebom v treťom koši, Calzona: Musíme mať ciele

V treťom koši sú krajiny na druhom až siedmom mieste v tabuľke druhých tímov z prebiehajúcej kvalifikácie.

Anglicko zakoplo so S. Macedónskom, Southgate: Zaslúžia si pochvalu

21. 11. 2023
Angličania zaváhali so Severným Macedónskom aj v kvalifikačných cykloch pred ME 2004 a 2008.

Európska liga: Sparta chce prekvapiť Liverpool, Slavia vyzve AC Miláno

6. 3. 2024
Sparta triumfovala v dvanástich z uplynulých štrnástich zápasov vo všetkých súťažiach.

Kodaň je po 13 rokoch opäť v osemfinále LM, Neestrup: Mimoriadny úspech

Kodaň sa predtým dostala do osemfinále LM iba raz, v sezóne 2010/11 predstihla v skupine Rubin Kazaň i Panathinaikos a v osemfinále potom vypadla s FC Chelsea po výsledkoch 0:2 doma a 0:0 vonku.

NHL: Slafkovský s premiérovým hetrikom: Záleží mi na víťazstvách tímu

10. 4. 2024
Krídelník elitného útoku Canadiens získal v predchádzajúcich 39 dueloch až 34 bodov (15+19) a vo svojej druhej sezóne v zámorí atakuje 50-bodovú hranicu.

NHL: Slafkovský bodoval tretíkrát za sebou a potvrdil záujem prísť na MS 2024

15. 3. 2024
Slovenský útočník prihral v noci na piatok na jediný gól Montrealu v domácom súboji s Bostonom, ktorý hostia vyhrali 2:1 po predĺžení.